Referencie

V prvom rade si ceníme nákup a prejavenú dôveru. Poskytnutie referencie je slobodná voľba nášho zákazníka. Ak sa tak rozhodne, srdečne ďakujeme.

 

Marián Č. Višňové

Cruzylan po doporučení začala dcéra používať na afty. Po vyliečení používa už len zubnú pastu cruzylan a afty ani zápal sa nevrátil. Inú značku už nepoužívame doma.Doporučujem.

 

Peter H. Trnava

Moju obľúbenú značku zubnej kefky som vymenil za Crystal fresh a inú už nechcem.Ústna voda Cruzylan plus vynikajúca, denne používam.

 

Martin L. Košice

Crystal fresh je dobrá kefka, moja manželka inú značku už nepoužíva.Pre mňa dobrá.Spokojnosť

 

Ondrej P. Nitra

Crystal fresh asi najlepšia kefka ,ktorú sme vyskušali. Pravidelné čistenie a výsledok sú biele zúbky. Čístí asi najlepšie spomedzi zubných kefiek. Doporučila nám zubná doktorka.

 

Jaro F. Radoľa

 Pri používaní kefky Crystal fresh mám pocit akoby som navštívil hygienu a vybielili mi zúbky.  Treba si chvíľu zvyknuť na kefku pri zmene značky . Kefka ma malú hlavičku a oceňujem, že kefka je jemná.

 

Miro O. Kysucké Nové Mesto

Zubné kefky Crystal fresh používa celá moja rodina a sme maximálne spokojní. Dobre čistia aj medzi zubami , kedže majú krátke a dlhé štetinky. Za mňa odporúčam. Miro

 

Miroslava , Žilina

 So zubnými kefkami Crystal Fresh mám veľmi dobrú skúsenosť,sú jemné,zúbky vyčistia dokonale a použiteľnosť majú dlhšiu ako iné značky.Veľmi dobre čistia aj medzizubné priestory.Určite odporúčam každému vyskúšať. Miroslava zo Žiliny